Říjen 2008

Outfity

21. října 2008 v 20:49 | pinkie-babe |  móda
Inspiruj se různými outfity do města,do společnosti do školy ........

K tomuto outfitu snad ani není, co dodat. Stačí se podívat a je jasné, že budete sexy dračicí a vkusnou dámou zároveň. Kombinace červené se žlutou nebo béžovou barvou působí velmi netradičně, a přitom skvěle! Kouzlo této barevné kombinace zná totiž velmi málo žen. A vy můžete být mezi nimi! Outfit podtrhněte svěží květinovou jarní vůní a můžete vyrazit do ulic. Vaše sebevědomí smete "šedé myšky", které ještě nepoznaly tajemství kombinace barev a skvělého outfitu.


Sexy dračice

Džíny v kombinaci se sexy korzetem z vás udělají hvězdu na diskotéky, ale také v práci. Tuto kombinaci si můžete dovolit prakticky na každodenní nošení. Pokud chcete působit ještě více sexy, klasické džíny vyměňte za krátkou minisukni. Originální doplňky podtrhnou bezchybnou vizáž. Podobný outfit seženete v buticích značky Elle a nebo prostřednictvím internetového obchodu www.net-a-porter.com.
¨

Energická a odvázaná

Tak tento outfit můžeme bez okolků označit jako číslo jedna pro tuto sezónu. Budete v něm vypadat tak energicky a odvázaně, že vám muži budou padat přímo k nohám. Nebojte se s oranžovou barvou experimentovat a mějte na mysli, že oranžové není nikdy dost. S touto barvou totiž vůbec nic nemůžete zkazit.


Skvělá kombinace - oranžová a zelená!

Jestliže pro kombinaci barev zvolíte jasně zelenou a oranžovou, máte napůl vyhráno. Taková kombinace patří totiž mezi nejkrásnější a nejzajímavější způsoby doplňování barevných odstínů. Jestliže si myslíte, že je to na vás moc odvážné, zkuste a uvidíte. Až zahlédnete obdivné pohledy ostatních, rychle si na tento skvělý outfit zvyknete.
V tomhle outfitu budeš přímo zářit,hodí se na letní nákupy do města:)

Sportovní outfit v růžové

Ano, také z růžové barvy se dají tvořit sportovní outfity, které navíc vypadají velmi svěže. K pohodlným sportovním kalhotám zvolte i sportovní tašku nebo kabelku. Celý vzhled můžete obohatit netradičními šperky. Neobávejte se kombinace růžové a fialové, protože tyto barvy společně působí velmi harmonicky. K růžové si klidně můžete vzít fialový doplněk. Kombinaci těchto dvou barev byste však měla doplnit ještě o jinou barvu, aby celkový dojem nebyl příliš laciný.Paris hilton nosí takovéto outfity běžně do města..ale tady u nás se to nehodí,pokud chceš získat podivné pohledy kolemjdoucích zkusit to můžeš:):)

móda-zima 2008

21. října 2008 v 18:50 | pinkie-babe |  móda
Móda peo letošní zimu zaznamenává různe trendy z minulosti,které se opět vrací zpět a jsou "in". V obchodech jako například Lacoste nebo Versace(u kterých se dá najít spousta inspirace:) najdete třeba tyto prvky: kostkované vestičky,útlé červené,černé kabáty,barené nadkolenky a punčocháče,které se můžou nosit i přes kalhoty a v létě na kratasy:)Barvy budou pestré,zářivé,nosit se budou kousky s geometrickými tvary a in také budou bavlněné vestičky ,přehozy a ponča