Leden 2011

Home.

20. ledna 2011 v 16:07
http://pinkie-babe.blog.cz/
http://pinkie-babe.blog.cz/
Dobrý odpoledne krasavice.♥
Píšu narychlo,včera jsem byla ještě doma v teple s čajem a hlavně u očního ve frýdlantu,jsem slepoň no :D:D. Chtěla mi dát brejle,řikám,ne děkuju,nepotřebuju :D.

Dneska už jsem byla ve škole "-" hm hm hm
stejně mě to už doma nebavilo,akorát si kazim oči na kompu ;D;D.
AAAW zejtra už konečně ten dlouho očekávanej PÁTEK ♥. a naše skvadra!
Nemůžu se dočka,ale to už tady asi píšu po 154674 :D.
Za chvíli mě čeká rodinná oslava,tak se aspoň najim :D.
Dneska jsem nějaká plná energie,tak snad mi to dlouho vydrží!:D.

jhjgju
Dneska už se neozvu,zítra čekejte lepší články,promyšlenéé!:D.♥

Some things?

18. ledna 2011 v 13:59 | pinkie-babe |  móda
Untitled
Hi bbs.♥
Dnešek jsem proležela u "přátel" s čajem v ruce a s práškama.Bezva..vyfotila jsem aspoň ty věci,co jsem slíbila,takže aspoň to :). Za chvíli dorazí mamka a donese mi svíčkovou a ovoce,snad to vitaminy spraví:D.

Tak a tady už ty kousky.Nefotila jsem všechno,jen něco,nechtělo se mi,ostatní se tu objeví třeba příště.květovaný šátek.

takové minišaty,mají černý spodek,který jaksi nejde vidět ;D.

pončo.)
Dneska se už neozvu,budu ležet ať sem fit.
Takže zítra :).


Když se daří,tak se daří.

17. ledna 2011 v 16:28 | pinkie-babe |  my diary
Zdravím kočky.♥
Jsem nemocná,takže parádička,vypadá to na hezkou chřipku,ne prostě! Kašel,rýma,však to znáte,strašný!Do pátka musím bejt fit(REST.♥) takže tím pádem jedu klidně pařit i se čtyřicítkama! Ode dneška jsem začala brát nějaký antibiotika na kašel,takže jsem fakt šťastná + když můj pitnej režim se skládá z čajů na nachlazení typu "babička růženka" a vody s citronem tak to je taky fajnovka.Tak jsem si díkybohu aspoň zlepšila chuť jahodama s polevou.♥Známky mám teď celkem v pohodě,takže aspoň něco pozitiního :) Ale jinak,co se dá posrat,to se posere.Design už je hotov,takže tu bude co nevidět..taky jsem zavítala na Polyvore a něco sesmolila,jsou to věci,co nosím,co se mi líbí a tak. Tak to jen tak aby jste věděli :) Po zbytek dne mi už bude dělat společnost jen čaj,prášky a pelech.A román pro muže!
P.B

Very,very fast.

13. ledna 2011 v 14:23 | pinkie-babe |  my diary
Asi jste si všimly,přidávám tak nějak míň,nemám bohužel teď moc času,navíc mi neni moc dobře,mám zas něco na průduškách,jak tak tipuju.Tenhle tejden jsem se dokonce překonala a skoro každej den se koukla na učení,smutný..co mě vychází za známky do pololetí :D. Děs běs. V pondělí jsem si toho pořídila strašně moc,takže z toho pak něco vytvořím :). Dneska bych tu možná i hodila nějaký ten "obsáhlejší" článek,dokud to jde a hlavně! dokud to nezapomenu :D. Připraveného toho mám dost no,teď jde o to jak se to poddá :D.

p.s: pořád musim koukat na fotky Kim,bože! Jak může bejt někdo tak nádhernej?!:D.

Sunday,bleh.

9. ledna 2011 v 15:56 my diary
pinkie-babe.blog.cz

Zdravím holky.♥
Zas ta nudná neděle,hm? Skvělý. Když si vzpomenu,že na mě dneska čeká asi deset stránek z EKA,tak se mi chce fakt blejt. Ten víkend zas utek jak,pátek byl skvělej!:) Se ségrou jsme si udělaly jak jinak než - hororovej den :D určitě mrkněte na "zmeškaný hovor".."azyl" to se mi fakt líbilo:)
A večer romantická večeře ve dvou no :D Takhle už jsem se dlouho nenafutrovala.Včéra tu byl Pup..
Zejtra ještě povánoční nákupy,tak snad něco pořídim :) m m m..

Co váš víkend?!

SPRING.♥


Jo! a už chci aby bylo jaro♥

Facebook a sex pod 15!

6. ledna 2011 v 17:33
!
Takže..mrkla jsem se do komentářů,vybrala dvě témata na článek a tím vzniklo tohle :)
Zmíním se o mém vztahu k žhavé síti jménem FACEBOOK! :D
a od Nataliin tu mám další žhavé téma - sex pod 15! :D

Tak začneme,mm..facebook,snad neznám osobu,co o něm nikdy neslyšela a neví o co jde.To ví snad každej ne?! Na tuhle supersociální síť se vlastně docela zlobím,ale zároveň jí děkuju.Za co? Tak za prvé,nenávidím facebook proto,že se z něj stala má závislost,i když,musím uznat,že teď je to mnohem lepší...obírá mě o čas! za druhé! Na druhou stranu,nevím,nedala bych bez něho ani ránu,když cokoliv potřebuju,domluvit se s někým,je to možné v pikosekundě,no.Navíc,těch drbů,že?:D Tenhle je ve vztahu s tímhle,tenhle je nezadaný..haha,všichní ví.Nenávidím to nesoukromí,proto si tam takové věci nedávám..a ani dávat nehodlám.I když,bůhví ;D Jednodušše,kdo facebook nemá,není v obraze a myslim,že mi dáte za pravdu ;) Když se ale ohlédnu o nějaký ten rok zpátky,myslím,že bez něj to bylo možná i lepší.Chodilo se mnohem víc ven,nikdo o nikom nic nevěděl,jsem zvědavá jak to bude třeba za 2 roky,všichni budou komunikovat TAKHLE a neodlepí se od židle.A za co mu patří dík? Nepoznala bych některé lidi,nešla bych támhle a támhle,říká se,že facebook kazí vztahy..možná? Co myslíte Vy? ;) Kdyby jim nebyli všichni tak zaujatý,nekazil by nic.Konec,tečka..


A teď další téma..mm,takže,co si myslím o sexu pod 15 let?!
Nevím,podle mě je to věc každého,já bych tu hranici možná i snížila,protože když vidím,jak se chovají nějaké děcka kterým bylo sotva 13,ví toho o sexu tolik jak kdyby ho provozovali denodenně,takže..I když mě to může teda tak nějak putna,znám tu spoustu názorných příkladů z okolí,že bych mohla jmenovat ;D ale co,pochopím,když ty dva spolu jsou od svejch 14 cti..tak to je asi jasný.Některý si hold počkaj,některý hold né ;D.Horší jsou potom problémy se soudem apod. No,ale to už k tomu patří..Takže co bych řekla na závěr? Do patnácti můžeš,od patnácti musíš.. :D (haha..)

Toť asi vše :)

Tak a nakonec,ptám se já Vás,na Vás názor ;)


I dont know!

6. ledna 2011 v 16:55 | pinkie-babe |  my diary
pinkie-babe.blog.cz
Zdravím.
Tak za prvé,absolutně nevím co přidávat,co sem psát,prostě nevim!Už mi asi došly nápady nebo nevím,ale pár z vás psalo ať sem hodím to video,fajn,dám sem video a co pak?
Ani od vás jsem se žádnejch návrhů nedočkala,takže mě omluvte,ale prostě,deníček mě už smolit nebaví ;D Každej den je stereotyp,víkend jdu pařit nebo spím u Lucky,toť vše. A opravdu už mě unavuje tu  každej den psát - tak jsem byla ve škole,jo pohoda,teď jsem dorazila ze školy,jdu ven,jedu na výlet,jedu támhle támhle..večer si pustím film a takhle pořád dokola ;)
Navíc pochybuju,že někoho z vás to furt baví číst. Video sem dát můžu,o to nic!
Ale jsem bez fantazie,potřebuju nějaký tip,cokoliv!

Klidně mi tu piště hovadiny,vyfoť si učení do školy nebo já nevim :D:D
No dobře,tak fakt,budu ráda..
Tak a teď aby to bylo pěkně trapný,za chvíli jdu s kámošem do číny ;D pak za Pů no a nakonec domů,že,budu dělat něco do školy!!!:))))) a tak!
hahahaha..


Když něco chci,rozum nefunguje?

2. ledna 2011 v 19:29 | pinkie-babe |  my diary
Dobrej večer holky.♥
Vlastně ani pořádně nemám o čem psát,nevím..prostě je to tak nějak dá se říct stereotyp,nechcete mi tu spíš dát nějaký návrh na "určitý článek" ?

nebo alespoň téma. Pochybuju,že každého baví neustále číst můj deníček,který je víceméně den co den stejný..Je mi jedno čeho se to bude týkat,ale budu ráda za každý nápad :))
A k dnešku,odpoledne přišla Pů,takže jsem byla s ní no. Natočily jsme zas nějaký videa,tak to tu někdy MOŽNÁ dám  ;D.♥

Zítra zas do školy,radši nepřipomínat,jsem zvědavá jak vstanu,to bude asi problém :D
Jediný na co se těšim,jsou holky,jinak je mi to vcelku putna ;D.


Ten výraz na fotce,ten bych přirovnala tak k mojí nynější náladě ;D takže parádička".-

Děkuju za každej nápad.


New year,same things.

1. ledna 2011 v 15:08 | pinkie-babe |  my diary
pinkie-babe.blog.cz
Hi cats.
Jsem absolutně bez nálady,silvestr jsem si představovala mírně jinak,ale co nevadí,nemám ani sebemenší chuť to nějak rozebírat,proč taky :) Jak jste si to užily Vy? doufám,že líp jak já,
Vůbec neřeším,že je nějakej Novej rok atd. atd. , stejně,pro mě se změní jen číslo,nic víc,všechno bude při starém,pořád budu řešit voloviny :) a všechno bude tak,jako teď!

Dneska už nic nedělám,mam chuť celkem na sims ;D takže to vidim tak.
No a nakonec,všem jen to nejlepší do Nového roku ;)