Srpen 2011

Versace for H&M.

25. srpna 2011 v 21:23 | pinkie-babe |  móda
Zdravím kočky.

Zase jsem seděla u Ftv a ejhle,hned mě tam něco zaujalo. Přesně 17. listopadu má Donatella Versace vydat svou již déle připravovanou kolekci pro H&M :) Dostane se prý cca do 300 obchodů po celém světě,takže jsem celkem zvědavá..Dokonce má být i nějaká předjarní kolekce a tak. No,neříkám že si něco budu pořizovat..to jako..,šaty od Lanvina,jak spolupracoval s Hmkem taky, to vím že stály něco kolem šesti tisíc,tak to zase není tak moc,ale přeci jenom..

No a na co se v ní můžete těšit?,)

Očekává se dost kvalitních materiálů,jako kůže a jiné,různé potisky a extravagance:))
19.ledna se má rozjet prodej na internetu té jarní kolekce :).

A nakonec malá ochutnávka,jaké kousky v ní nejspíš najdete!

Zaujala vás alespoň maličko?:) mě dost.

Zítra se ozvu až dorazím z práce,pak hned odjíždím na víkend k taťkovi,mám v plánu sem hodit ty úlovky z léta,užívejte!
Sladký všem!:*

Fashion Tv and bed!

22. srpna 2011 v 20:27 | pinkie-babe |  my diary
Hi Girls.

Aww...tak mám za sebou první den v práci. No co říct,strašný..od šesti od rána bejt na nohou až do dvou,nemoct si za tu šílenou dobu ani jednou sednout a jenom stát u pásovky,balit skleničky,sundavat je z pásu,štítkovat krabice..i ty chodníky bych klidně zametala fakt :D. Počítám s tim,že zejtra to bude doufejme lepší :) Nohy mě v životě takhle nebolely, navíc byl dneska děsnej pařák zas a já ani na koupák nejela,hm!:D Takže celej den odpočívám..a odpočívám.

Před chvilkou jsem si akorát zapla Fashion Tv,čumím na to poslední dobou furt :D Jsou tam nový kolekce,třeba od Lanvina,Fendiho,Chloe,od Vivienne atd. atd. :) Ale většina z vás to stejně asi budete znát ;)

Zítra chci přidat článek o tom,kdo patří mezi mé největší vzory,někdo se mě ptal kde beru inspiraci na outfity,tak se to zítra dovíte :)


Josephine Skriver.


Moje oblíbená fotka :)
Kerr s Aless ,někdo úžasnej.


A nakonec ta nejlepší!Kenza♥)) té se bude týkat zítřejší článek ,)


New Lay is here.

21. srpna 2011 v 13:43 | pinkie-babe |  my diaryKonečněěěě.

Tak zase po dlouhé době nový lay,mě se dost líbí a můžu poděkovat té nejlepší grafičce - Famie ;) Mám se teď celkem skvěle,nic mi vlastně ani nechybí? Díkybohu..ať to aspoň nějakou dobu vydrží,tak jak to teď je,za to bych byla fakt šťastná! Protože po roce zase mít někoho o kom víte, že vás má rád..máte s kým trávit čas,s kým si povídat..uvidíme. Prázdniny už pomalu u konce,bože,budete mě asi nenávidě ale strašně se těším do školy!! ani nevíte jak..tak ono je docela na hovno mít nejlepší kámošky ve třídě a nevidět je za celý prázdniny ani jednou..nemůžu se dočkat :) A stejně je to na Euro taková pohodička a flákačka, že mi i učení je jedno, minulej rok jsem knížku neotevřela ani jedinkrát;D A ani s tím začínat nehodlám no ahoj :D.

..při pomyšlení, že od zejtra jdu JÁ..PRACOVAT :D se mi chce brečet. Ke všemu se budu muset budit sama,rodiče si jedou na zámek na tři dny, takže bomba :D Mám docela po mejdanu, ne že ne:DD Ale peníze dobrý,takže je mi to fuk.

Užívejte poslední dny prázdnin naplno ;*
Mě čeká piknik :)

BIRTHDAY PARTY.

11. srpna 2011 v 14:01 | pinkie-babe |  my diary

Dobré odpoledne))

..Nejdřív bych si trochu postěžovala,zas to mam celý posraný a nejdou mi přidávat nikomu na blog komentáře,což mi fakt vadí. Nevíte čím to je? Pořád mi to ukazuje "chybně vyplněný součet".. nechápu fakt.

Včera jsem spala u Nikči* a šly jsme se s holkama společně mrknout na jednu párty,ale tak šlo to,za dvě hodinky jsme nakonec stejně odešly dom.

NO A DNESKA!! JE TO TU..konečně, naše narozeninová oslava ;)) už se nemůžem s Nikčou dočkat, pořád plánujem co a jak :D budem slavit na koupáku, doneseme si i gril a hifi :D waaa. Dneska ještě zajedu s našima do Billy pro jídlo,maso atd. atd. tak jsme zvědavá jak se to všecko nakonec vyvrbí :))

Tohle jsou takové první plány na víkend..a zbytek víkendu je jasný ♥. :)Co plánujete na víkend vy?,)


CROATIA 2011.

10. srpna 2011 v 15:18 | pinkie-babe |  photo
Zdravím, po ehm...trochu delší době :D No,hold jsem byla lína se ozvat a navíc jsem měla pořád co dělat,dovolená,kamarádi..a tak a tak :). Prázdniny pomalu u konce,snad ani nevim jestli se TOMU dalo říkat léto,protože to počasí..děs běs. Dneska jsem šla jen na otočku do krámu,málem mi umrzly uši,takže příště asi KULICH nebo nevim :D. Protože 12 stupňů v srpnu,docela normálka ne? ;D Tak teda..jak jste si všechno užily? Spousta z vás jsem koukala,že byla stejně jako já se vyvalovat někde v teplu u moře,já jsem si to užila na 1000% , v chorvatsku bylo úžasně,ostatně jako každej rok tam :) Až teda na ty příšerně vlezlý cizince,kdy jsem si do města vzala minišaty a starej dědek kolem 80 let se ohejbal pomalu hlavou k chodníku a moh se strhat,FUJ :D. Bylo mi fakt zle."...:D Opálená si vůbec nepřipadám,když jsem viděla některý lidi tam,co byli černý jak bota,tak sem si připadala jak sejra. Ale tak jde to,barvička by trochu byla ;D.

No a další věc - už se mi konečně dělá novej lay, místo týhle mnou vytvořený hrůzy :D moc si toho nevšímejte, hodila jsem tam jen fotku,vím že tam je jak pěst na oko ale prozatím to stačí :D Chtěla jsem konečně nějakej jednodušší design,tak snad se povede :) A na závěr chci říct, že doufám že už budu psát pravidelně a ne jednou za uherskej rok:D! Tak.

Teď už fotky

Je jich málo,další várku přidám třeba zítra,když bude čas :))