Říjen 2011

Outfit, nature shooting.

4. října 2011 v 14:02 | pinkie-babe |  photo
Hi babes.

Tak jak užíváte? Já víceméně skvěle, to babí léto co teď bylo venku..úžasný. Ale teda, co mě docela pobavilo a je to čistá pravda tak " V kalendáři podzim, venku léto a v letáku z Kauflandu - Vánoce se blíží!" :D ..fakt mě jako udivuje, že venku chodím v kraťasech a tílku a v Lidlu prodávaj čokoládová mikuláše, i když popravdě se na ty Vánoce letos i těším,taková ta atmosféra a tak !. Dál, jak už jsem ale psala v předchozím článku, tenhle víkend byl vskutku legendární!:D Mám pocit, že na něj jentak nezapomenu, taky si dám trochu pohov, takže tenhle víkend vidím maximálně tak na brusle a válení se v posteli u filmů :).. samozřejmě s ♥ Venku už má bejt stejně počasí pod psa, na horách už má sněžit, bezva bezva!"

Jestli jste postřehli, tak Kanye West nedávno představil svou novou kolekci, no.. co říct ..Mě to ničím neokouzlilo, zdá se mi celkem obyčejná a celkem nenositelná :D. Ale tak, každý máme jiný vkus že..Co mě ale docela překvapilo když jsem (překvapivě) seděla u Ftv, jsou kolekce na jaro 2012, myslím, že není třeba komentovat .)


Some catches?

1. října 2011 v 17:23 | pinkie-babe |  móda
Hi girls.

Jsem ráda, že můžu zase napsat článek..jó,chybělo mi to)) ne že ne. Čekejte, že tu bude převážně víc fotek než nějakých žblebtů, protože psát každej den deníček..to mi přijde trochu uhozený, když se u mě nic extra závratného neděje?(: Škola, po škole jdu většinou hned ven,domů přijedu až k večeru, zkouknu oblíbený blogy a jdu spát. Nebo mám trénink, což je taky pořád stereotyp :) A víkendy? Buď jsou PARTY HARD ( jako třeba tenhle :D ) nebo takový válecí..

Trošku jsem poupravila design ( to aby si zase někdo nestěžoval, že na něm vypadám jako když mám zaražený prdy,haha :D) né. Chtěla jsem něco jednoduššího co se mi ale bude líbit :)

Včerejšek byl zase legendární,ovšem jako každá naše párty!:D Noo, povedlo se to, zase jsme se ukázaly v pravém světle, doml jsme přijely až kolem čtvrté ranní takže docela hell :D. Ale tak, víkend jak má být. A dneska pokračování! Za chviličku se balím a vyjedu výtahem o pár pater vejš a jede se na novo!Co vy a váš víkend?,)

No nic, teď už fotky, pár novejch věcí do sbírky, z tý kabelky mám asi největší radost no, protože jde do podoby k Mulberrymu, což je sen.. takže asi víte proč :D. Je toho mnohem víc, ale to se objeví až později v outfitech (maybe!)


(c&a)

peříčka jsem chtěla už jakou dobu, konečně jsou doma!:) (gate)


Já mizím, jedu nonstop!:D